ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Herhangi bir yere yönlendirin - English
Biz vaka yönlendirmesinin güvenli, kolay ve istikrarlı olması gerektiğine inanıyoruz. Yönlendirme motorumuzu HIPAA uyumlu ve esnek olması için inşa etmemizin nedeni budur.

ÖZELLİKLER

Video kaydedici gibi yönlendir ve kaydet
Gateway Router ‘ın yönlendirme mekanizması hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyi yapabşlmenizi sağlayacak kadar çok esnektir. Vakaları Durum, Modalite, Fakulte, Doktor, Zaman, Tarih ve diğer birçok DICOM etiketine göre yönlendirebilirsiniz.

Senaryolu yönlendirme kuralları
iMedit ‘ın yönlendirmesi daha sağlam ve güvenilirdir. DICOM datasının yönlendirilmesi ve şekillendirilmesi için bu karışık kuralların yaratılması kolaylıkla birçok acemi kullanıcı için erişilebilirdir.

Otomatik imaj sıkışıtırma
İmaj sıkıştırmayı desteklemeyen modalitelerinize nefes aldırın. İmajlarınızı Gateway ile yönlendirerek, datalarınızı en son JPEG imaj sıkıştımasını kullanarak sıkıştırabilirsiniz.

Otomatik önemli muayene yönlendirmesi
Eğer önceliklerinizi yeni gelen vakalar ile yönlendirmek isterseniz, GateWay Router sizin cevabınızdır. Muayeneleriniz DICOM  uyumlu aygıtınızda saklandığı sürece Gateway Router otomatik olarak vakaları geri çağırabilir ve herhangi bir yere gönderebilir. Bu özellik bir PACS e önceki vakalarıda prefetch etme /alabilme kabiliyeti verir.

Sınırsız aygıttan eşzamanlı gönderin ve alın
Gateway Router bağlı birçok aygıtı idare edebilir. Gerçek multi-threading teknolojisini kullanarak, yönlendiricinin idare edebileceği yük üstünde çalıştığı donanıma ve bantgenişliğine bağlıdır.

Otomatik Pencere/Seviye ve filtreleme
Histograf metodunu kullanılarak yönlendirici tarafından gönderilen imajların üstüne uygulanabilir. Medyan(orta) filtresi gibi filtreler ,grid çizgileri ve noise etkisini kaldırmak için kullanılabilir.

Otomatik DICOM alanı planlaması

Gateway Router, güvenilmez DICOM planlama senaryolarını ve yönetilemeyen üçüncü parti çözümlerini ortadan kaldırır.
 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.