ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Güçlü İşListesi - English
Hastanızın vakalarına bakmanın e-postalara bakmak kadar kolay olduğunu hayal edin.  PowerWorklist’ in dizaynının arkasındaki ilke budur  ve alışılmış görevler tek basit ekranı terketmeden yapılabilir.

özellikler

Size Uyarlanmış
Tesisiniz  herzamankinden daha çok hasta ve görüntüleme ile karşılaşıyor mu? Öyle olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden bütün vakaları tek basit arayüzden yönetmenin basit ve güçlü bir yolu ile ortaya çıktık.  PowerWorklist diğer sistemlerin basit listeleme ve arama yeteneklerinin ötesinde istediğiniz yol ile gruplama, filtreleme ve renkli kodlar size dataya erişim esnekliğini verir. Herkesin vakalar ile değişik bir çalışma şekli vardır. Kendinizi neden sıradan şablonlar ile kısıtlayasınızki ?

Bilincinde Olun
Eğer eldeki önemli noktalar işinizle ilgili ise , ekibiniz daima döngü içinde olması gerekir. PowerWorklist tek bakış mekanizması önemli bir vakada neler olup bittiğini bilmenizi sağlar. Gösterilen bilgi teknik, hasta bilgileri ve sistem datası olarak özelleştirilebilir.

Hepsi tek ekranda
PowerWorklist genel olarak en çok kullanılan araçları ve faaliyetleri tek ekrandan erişmeyi sunar. Bu araçlar kullanıcının rolüne ve faaliyetleri bağlamında hassastırlar, bu da her kullanıcının bütün ihtiyacına tek bir tıklama ile erişebileceği anlamına gelir.

Herşey mümkündür
Tesis değişmez bir dijital altyapı ile sınırlandırılmamalıdır. PowerWorklist,; özelleştirilebilir, kullanıcılara kendi iş listelerini oluşturmalarına izin veren bir sorgu inşa motoruna dayanmaktadır. Bu yetenek iMedit İş Akışı Motoru ‘nun iMedit’ın akla gelen iş akışı durumlarını sağlamasına izin vermesi ile gerçekleşmektedir.

Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.