ANA MenÜ
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profeyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
Müşterilerimiz

iMeditda, müşterilerimizin bize ihtiyacı olduğunda her zaman yanlarında olmakla gurur duyuyoruz. Diagnostik görüntüleme endüstrisi sadece bizden ibaret değildir – müşterilerimizden, onların hastalarından ve işlerinden ibaretdir.  Bundan dolayı, bir çok memnun müşterimizin olması bizim övünç kaynağımızdır.

Aşşağıda haberlerini paylaştığımız bu kurumlar başarılı ve samimi üretici firma ilişkilerine değer veren ve bizim çözümlerimizi kullanarak başarıya erişmiş ve kendilerini dahada büyütmüş kurumlardır.

BAŞARI HİKAYELERİ

 

iMedit PACS ile iMedit Türkiye ve Ortadoğuda teleradyoloji sistemleri kuruyor

 

 

Kartal Koşuyolu PACS   
Kartal Koşuyolu Yük. İht. Eğitim & Araştırma Hastanesi tüm hastalarına iMedit  PACS ile erişebiliyor.

 

 

Maltepe Universitesi Tıp Fakültesinde Mammografi taramaları nasıl yapıyorlar...
Prof. Dr. Levent Çelik in neden iMedit PACS i seçtiğini ve to drive Maltepe Universitesi görüntüleme ile ilgili merkezlerin networkünde bu işi nasıl yüttüğünü burdan görebilirsiniz.
                 Haberi Okuyun >>

 


iMedit Teleradyolojide sınırları kaldırmaya yardım ediyor

iMedit ın Teleradyolojide nasıl sınırları kaldırarak kullanıldığını ve gelişmekde olan ülkelerde nasıl sağlık hizmetlerinde kaliteyi  arttırdığını burdan görebilirsiniz. Teleradiology Without Borders (TSF), Cameroon, Afganistan, Burkina Faso ve Cango daki x-ray ve CT imajlarını gönüllü olarak RamSAoft PACS ile değerlendiriyor.
Hikayeyi okuyun >>
 

 

iMedit ile Türkiyede bir ilk...
iMedit web tabanlı PACS ile sınırları kaldırıyoruz. Türkiyede ilk olarak nasıl sınırları kaldırarak kullanıldığını ve nasıl sağlık hizmetlerinde kaliteyi  arttırdığını burdan görebilirsiniz.
Hikayeyi okuyun >>

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

"iMedit PACS bize günlük meşgul programımızda farklı kurumlar arasındaki vaka ve informasyon paylaşımımızda çok yardımcı oluyor. 7 farklı kurum ve 20 farklı modalite bizim merkezi PACS arşivimize sürekli vaka gönderiyor. Esnek olan uzakdan raporlama fonksiyonu ile birlikte gerçek web tabanlı PACS çözümü bizim iş akışımızı geliştirdi. Biz farklı kurumları PACS ile konuşturarak birlikte kuran bir ilkiz ve hekim arkadaşlarımız bu şekilde online radyolojide tanı koymayı ve raporlamayı çözdüğümüze inanamıyorlar. Bu yazılımıda ekibide seviyoruz. iMedit a ve iMedIT e teşekkür ediyoruz."

Hastanemizde iMedit PACS uygulaması kullanılmaya başlandı

''Hastanemiz bünyesinde PACSsistemimiz Mart 2009 dan beri hizmet vermektedir. iMedit PACS sistemi (DijitalGörüntü Arşivleme ve İletişim Sistemi) klinik kalitesi ve verimliliği ile enson dijital arşivleme ve raporlama teknolojilerini sunarak yeni standartlargetirmiş ve hasta bakımında en son teknolojileri sunmuştur. Halen hastanemizde65 den fazla hekim online olarak vakalarına odalarında saniyeler içerisindeerişip ilgili tanı ve konsültasyonlarını birlikte yapabilmektedir. PACS sistemisayesinde doktorlar her türlü vakayı filmsiz ortamda hızlı bir şekildepaylaşabilme imkanına sahiptir. Önceki dönemlerde hastanın ilgili anjio,    x-ray,US ve PET/CT görüntülerini ilgili uzman hekim görüşlerini, sabit bir kaçbilgisayar üzerinde yaparken şimdi vakaları hızlı bir şekilde her hekimin kendibilgisayarına gönderebilmek mümkün olmaktadır. PACS sistem aracılığı ilegünümüzde doktorlar kendi sağlık kurumları içerisinde veya farklı kurumlararasında dijital görüntüleri , tıbbi raporları ve hastaya ait her türlübilgiyi, filmsiz ve kağıtsız bir ortamda efektif ve hızlı bir şekilde paylaşabilmektedirler.''
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili formu doldurun ve satış gurubumuz 24 saat içinde ilgili teklifi size gönderecektir.