ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
iMedit Çözümlerimiz

iMedit in dijital görüntü yönetimi ve iş akışı çözümleri sağlık kurumlarının masraflarını azaltarak operasyonel verimliliği arttırır. Bu çözümlerimiz her tür kurum için mümkün olmakla birlikte kurumlara spesifik modifiye edilerek her türlü operasyonel senaryoya uygulanabilir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

 

Dijital Mamografi
iMedit PACS dijital mamografiyi hızlı ve etkili web tabanlı PowerView klinik iş istasyonu ile herhangi bir yerden okumanıza olanak tanır. Ek olarak mamografi özel tipik olarak adanmış istasyonunda bulunan imaj yönetimi ve raporlama araçları iMedit iş lokasyon bağımsız olarak herkes için uygundur.

   

 

Ayaktan Tedavi Çözümleri
iMedit PACS in farklı büyüklükte ve farklı konfigürasyonlardaki, en ufak sağlık kurumundan en büyük sağlık guruplarına  destek ve çözüm oluşturduğunu burada görebilirsiniz.

   
 

Acil Değerlendirme Çözümlerimiz
iMedit PACS in hastanenizdeki bazı büyük zorlukları günümüzdeki hızlı ve teknolojik sağlık ve tedavi dünyası içinde nasıl çözeceğini burda görebilirsiniz.

   
 

Dental Çözümlerimiz
iMedit eksiksiz bir dental görüntüleme çözümü olmakla birlikte tüm klinisyen için gerekli tüm görüntü, raporlama ve bilgileri organize eder.

   
 

Ortopedik Çözümlerimiz
iMedit ortopedi çalışması yapan  hekimlerimizin ihtiyacını karşılayacak dedike, ve ayrıntılı görüntü ve bilgi yönetim çözümleri sunuyor.

   
 

 

 

 

Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili formu doldurun ve satış gurubumuz 24 saat içinde ilgili teklifi size gönderecektir.