ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Dijital Mamografi Çözümü   

iMedit PACS dijital mamografiyi hızlı ve etkili web tabanlı iMeditView klinik iş istasyonu ile herhangi bir yerden okumanıza olanak tanır. Ek olarak mamografi özel tipik olarak adanmış iş istasyonunda bulunan imaj yönetimi ve raporlama araçları iMedit il lokasyon bağımsız olarak herkes için uygundur.

EN İYİ FİYATA GÜÇLÜ, GÜVENİLİR vE WEB TABANLI MAMOGRAFİ ÇÖZÜMLERİ...

Mamografi, göğüs MRI ve ultrason, hepsi bir arada
iMedit ın iMeditView iş istasyonu tek bir istemciden ve arayüzden göğüs MRI, mamografi ve ultrason okumayı destekler. Bu da radyolojistlerin MRI, ultrason ve mamografi imajlarını aynı anda açmaları anlamına gelir. Bu iş akışını basitleştirir ve birçok iş istasyonunda çalışma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Programlanmış  vaka yönlendirilmesi ve prefetching
Bizim yönlendirme mekanizmamız çok esnektir ve size sanal olarak hayal ettiğiniz herhangibir şeyi yapmanıza izin verir. Vakaları Durum, Modalite, Fakülte, Doktor, Zaman, Tarih, AE Title ve diğer DICOM etiketlerine göre yönlendirebilirsiniz.

Esnek CAD imaj kaplamaları
iMedit’ ın CAD imaj kaplamaları herhangi bir DICOM CAD şartnamesine uyan CAD paketi ile çalışır, Hologic ve iCAD dahil. Kaplamalar Polygon ve elips işaretçiler ile  dokudaki kireçlenme kümelerini ve Kütle/Yoğunluk oranını  gösterir.

Otomatik Düzenleme ve eşleme
Güçlü mamografi görüntüleme modülü otomatik olarak sol ve sağ dijital görüntü serilerini sıralar ve sistemdeki konu ile ilgili olanları kolay karşılaştırma için eşleştirir. Ek olarak, bütün popüler yatay ve dikey karşılaştırma modları kullanım kolaylığını arttırmak ve kişiselleştirme için desteklenir.

Mamografi için FDA onaylı
HL7, DICOM ve IHE uymuna ek olarak, iMeditView  bizim ürünlerimizin güvenliği, güvenilirliği ve etkinliğini temin etmek için FDA onaylıdır.

Önemli maliyet avantajı
Geenelde müşteriler  tesislerine iMedit PACS yüklendikten sonra toplam sahip olma maliyetindeki dramatik düşüşü görünce şaşırıyorlar. Aynı fiyata çok modaliteli PACS e sahip olmak yerine neden  Mamografi iş istasyonu yerleştirilsin.

Optimize edilmiş okuma

Mümkün olan mükemmel imaj kalitesi ve kolay okuma deneyimini sağlamak için pencere ve seviye algoritmalarını optimize ederken büyük  özen gösterilmiştir.

            

  •  
 Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili formu doldurun ve satış gurubumuz 24 saat içinde ilgili teklifi size gönderecektir.