ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
  Yeni iMedit Server mini ‘ın tanıtımı - English
iMedit ‘in iMedit Server Mini  Dijital Radyoloji dünyasında mükemmel görüntüleme yeteneğiyle finansal olarak bir dönüm noktası açan giriş seviyesinde web tabanlı bir PACS ’tir. Ekonomik çözüm arayan görüntüleme merkezleri veya hastaneler full fonksiyonlara sahip bu PACS ürünü sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı çözecektir.

EKONOMİK, GÜVENİLİR vE SAĞLAM WEB PACS sistemini sizlere nasIl sunuyoruz...

Temellere bağlı kalmak
iMedit Server mini, web tabanlı PACS ‘in yaptıklarına sadık kalır ve bunu sürekli güvenilir olarak yapar. Yüksek -edilmiştir. Bunun yanında HL7, DICOM, ve HIPPA standartlarına da uyar ve mevcut sağlık IT altyapınıza kolaylıkla entegre edilebilir.

Çabuk yükleme ve uzaktan kurulum
Bir PACS kurulumu yavaş ve pahalı olmak zorunda değildir. Uzak kurulum teknolojilerindeki yenilikler yüklemelerin verimli  ve baş ağrısız olmasına olanak verir. Çoğu PACS satıcısı hala, uzak bağlantı teknolojilerini ve masraflarınızın yükselmesini gözetmeksizin, kendi kurulumlarında elemanlarından birini  ilgili merkezde tutmakta ısrarcıdır. Diğer yandan iMedit bahsi geçen teknolojileri kabul etmiş  her açıdan kurulum sürecine entegre etmiştir. Bu da demektir ki, iMedit uzmanları ilgili lokasyonda  olmasalar da sizin fayda sağlayacağınız sistemler kısa bir süre içinde hayata geçecektir.

e- Öğrenme sınıfları ve interaktif eğitim materyalleri
Teknololiye yaptığınız yatırım onu sadece eğitimli ekibin kullanması ile etkili olur. Bizim, eğiticiler tarafından verilen benzeri olmayan sertifikalı eğitim programımız, ilgili merkeze gelecek eğiticinin masrafı olmadan ekibin eğitileceği bir modeldir. Bu sayede, dünyanın her yerinde yer alan nitelikli iMedit eğitmenleri çalışanlarınıza hız verir ve iMedit Server mini ‘ı doğru kullanmalarını sağlarlar.

Problemsiz operasyona geçişde diğer anahtar tecrübeli ekipdir.
Öğrenme oturumlarından sonra bile, çalışanlarınız kişisel interaktif öğrenme seminerlerine ulaşabilirler, böylece temel özelliklere alışabilir ya da yeteneklerini iMedit mini ‘ın ileri fonksiyonları ile  yükseltebilirler.

iMedit mini ile ne elde edersiniz:

Tek uygun çözüm.
Bütün düşük maliyetli PACS çözümleri sıklıkla değişik teknolojilerden inşa edilmektedir. Bu sistemler günümüzün sağlık sisteminin talep ettiği güvenilirliği, bakım yapılabilirliği ve kullanışlılığı sağlamazlar. Mukayese edilirse, iMedit mini aerodinamik yapılı tek sunucu ve veritabanı üzerinde koşan,hem iMedit hem de müşterileri için bir başarı hikayesi olan akıllı ve basit bir çözümdür.

Sınırsız özgürlük
iMedit mini ‘ın arkasındaki lisanslama modeli, herhangi bir sayıda klinik iş istasyonu ve sınırsız kullanıcı yükleme imkanı verir. Bu durum, operasyonlarınızı her büyüyüşünüzde kullanıcı lisansı almanızı engelleyerek özgürleştirir. Böylece, size hastalarınız ile ilgili neyin önemli olduğu konusunda konsantre olmanız sağlanır.

%100 web tabanlı erişim
Bütün yazılımlarımız gibi, iMedit mini da tamamıyla web tabanlı ve internet bağlantısı ile her yerden erişilebilirdir. Çünkü, bu iMedit’un tescilli bant genişliği yükleme dağılımı ve vaka gönderme teknolojisini kullanır. Okumalar gecikmesiz veya bekleme süresiz gerçekleşebilir. 

Esneklik ve uygunluk
Bu ekonomik iMedit mini ‘ın önemli bir yönü,  araçların bu giriş seviyesi çözümde kilitli olmayışıdır.  Bir araç daha fazla özellikli bir PACS sistemine  ihtiyaç duyma eşiğinde, iMedit mini ‘ın benzersiz yükseltme yolu ile zahmetsiz ve çabuk bir şekilde iMedit’un iMedit PACS ya da iMedit RIS/PACS çözümlerine geçilebilir.

Sıkıntısız bakım
Bir kez kurulduğunda, iMedit mini,  herhangi bir IT çalışanının bakım görevlerini yapmasına ihtiyaç duymadan kendi kendine bakımı gerçekleştirebilir. Eğer herhangi bir sorun ortaya çıkarsa bizim müşteri destek takımımız iMedit mini ‘ı  organizasyonunuz için çalışır hale getirir.

Kendini ispatlamış ürün
Giriş seviyesi düşük kalite anlamına gelmez.  iMedit mini, piyasa lideri iMedit PACS çözümü ile aynı platformda inşa edilmiştir. Bu da,  geleneksel  “KLAS Ödüllerinde Yıl Sonu İlk 20” de bulunan iMedit ile aynı çekirdek teknolojiyi  alacağınız anlamına gelmektedir.

Güvenlik ve Koruma
iMedit mühendisleri iMedit ı bütün bilgilerinizi korumak için tasarladı. Lider şifreleme teknolojilerini ve diğer sistemleri birleştirerek, sizin bilgilerinize ihtiyaç duyduğunuzda orada olduklarından ve sadece güvendiğiniz kişiler için ulaşılabilir olduğundan eminiz.

Dikkat:  Ulaşılabilir PACS i herkese dağıtabilmek için saygın kanal ortakları arıyoruz. Lütfen şartlar ve ücretlendirme bilgisi için irtibata geçin.

  •  
 Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde
ilgili teklifi size gönderecektir.