ANA MENÜ
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
iMedit Profesyonel Servislerimiz

iMedit Profesyonel Servis takımımız dedike bir şekilde çalışarak, kullanıcıların her türlü iMedit çözüm tecrübesini en güzel ve uyumlu bir şekilde gerçekleştirme amacı ile çalışır.  Elimizden gelenin en iyisini yaparak tüm beklentilerinizin üzerinde servis vermeyi amaçlarız; çünkü bizim işimiz müşteri memnuniyetidir.

ProfesYONEL SERVİSLERİMİZ

 

Proje Yönetimi
iMedit proje yöneticilerimiz üretici ile müşteri arasında tek bağlantı kolu olarak servis sunarlar. Uzmanlarımız projenin tüm konularını koordine ederek planlanan bütçe ve zaman dahilinde yeni çözümlerin yerine getirilmesinini sağlarlar. Proje yöneticilerimiz ilgili proje guruplarıyla bağlantısını ilk planlama safhasından son sistem teslimine kadar kesmezler.

 

 

 İş Akışı Analizi
iMedit uzmanları belirli bir süre boyunca organizasyonunuzuda dahil ederek detaylı ve eksiksiz bir iş akışı analizini tamamlar.  Bu analiz bittiğinde, iMedit kurumunuzun iş akışına ve bütçesine uygun  en hızlı ve en verimli dijital çözümü dizayn eder.

 

 

Applikasyon Eğitimi
Applikasyon uzmanlarımız kurumunuzdaki pozisyonlara spesifik eğitimleri kullnıcıların ihtiyacı ölçüsünde defalarca sunabilir.  iMeditun kişisel veya gurup spesifik eğitim seansları üretim ortamınıza uyumlu bir şekilde çalışanların oriyentasynuna yönelik yapılır. 

 

 

Klinik Eğitim
Klinik kullanıcılar dijital çözümlerinizde yatırımın en iyi şekilde geri dönüşümü için anahtar elemanlardır.  iMedit Profesyonel Servislerimizin eğitim elamanları iş akışı analizi, takibi ve çalışanların üretimi ve verimliliğini arttırarak olması gereken faydaları maximize hale getirir.

   
 

Network Analizi ve Dizaynı
iMedit uzmanları her hangi modalite bağlantıları, görüntü yönetimi veya informasyon yönetimi çözümlerinden önce network alt yapınızı analiz ederek hazır olduğunu teyit eder. Uzmanlarımız potansiyel dar geçitleri tespit ederek, bandwidth ihtiyaçlarını ve network ünüzün iş akışına uyumunu teyit ederek network alt yapınızı optimize eder. iMedit network servislerimiz ileride doğabilecek kurumsal büyüme planlarınızıdaki hız, güvenlik ve informasyona hızlı erişim konularınıda göz önünde bulundurur.

   
 

Arşivleme Danışmanlıklarımız
iMedit uzmanlarımız gelişmiş informasyon yönetim tekniklerini sizlerin optimal depolama ihtiyaçlarınızın değerlendirilmesini operasyonel harcamalarınızın düşürülmesi için kullanır. Arşivleme birleşimi ve arşivleme büyüme ihtiyaçlarınız kurumunuza yatırımınızın en iyi şekilde geri dönüşümü için detaylı bir şekilde değerlendirilir.

   
 

Finans
iMedIThastanelerinizi ve sağlık kurumlarınızı finans ederek, ilk günden itibaren geliştirilmiş üretiminizin karlılığa dönüşümünü sağlar. Kredi yeterliliğinize bağlı olarak , kurumunuz komple iMedit One çözümünü, yazılım, donanımı ve kurulumu, ilk 6 ay süresince en az aylık $500 ödeyerek temin edebilir.

   
 

Refere Eden Hekim Eğitimi
Refere eden hekimlerin eğitimi ve dijital alt yapınızı kullanmaları, refere eden hekimlerin artırımı ve film isteme ihtiyaçlarının düşüşü için güçlü bir anahtardır. İlgili hekimlerin dijital alt yapınızı kullanım kolaylıkları vaka  geri döndürme ve dağıtma kosunda hız yaratacağı gibi günümüz rekabet ortamında kurumunuzun seçkinliğinide pozitif olrak etkileyecektir.

   
 
 
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili formu doldurun ve satış gurubumuz 24 saat içinde ilgili teklifi size gönderecektir.