ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Klinik İş İstasyonu
iMeditView,  iMedit versiyonunu içeren  bizim web tabanlı ve klinik inceleme iş istasyonudur. Diagnostik tanı koymada gerekli tüm fonksiyonları ve bazı modalitelere özel tanıya yönelik fonksiyonları içerir.

ANA özellikler

Tamamı ile web tabanlı ve 3D
Bütün yazılımlarımızda olduğu gibi, klinik iş istasyonu tamamı ile web tabanlı ve dünyanın heryerinden erişilebilirdir. Çünkü iMedit’un tescilli bant genişliği yükleme dağılımı ve vaka gönderme teknolojisi fayda sağlar, okumalar gecikmesiz yapılabilir.

Sınırsız özgürlük
iMedit Lite ‘ın arkasındaki lisanslama modeli, herhangi bir sayıda klinik iş istasyonu ve sınırsız kullanıcı yükleme imkanı verir. Bu durum, operasyonlarınızı her büyüyüşünüzde kullanıcı lisansı almanızı engelleyerek özgürleştirir. Böylece, size hastalarınız ile ilgili neyin önemli olduğu konusunda konsantre olmanız sağlanır.

Dünyanızı Yönlendirin
iMeditView, modalitenin ne olduğuna bakmaksızın kolaylıkla gezinip çalışabileceğiniz kapsamlı bir imaj yönlendirme aracı sağlar. Sağınızdaki araçlar her yüklemeye dahildir.

Genel Kullanım İçin Araçlar
Bazen iMeditView da bulunan standart araçlar yeterli olmayabilir. Her doktora uzmanlaşmış aşağıdaki klinik araçları sağlamada bu noktada kendimizi gösteriyoruz.

-          MPR – Çoklu Düzlem Şekillendiricisi aracı kolay görüntüleme ve yönlendirme için serileri 3 boyutlu olarak tekrar inşa eder.

-          3 boyutlu işaretleyici – Çoklu serilerdeki  şüpheli patoloji çaprazlama referans ve görüntüleme için dizayn edilmiş interaktif bir araçtır.

-          Omurga Etiketleme – Uzmanlaştırılmış etiketleme aracı, omurları ve diskleri sadece birkaç basit tıklama ile etiketlemenize olanak sağlar.

 

Endişe etmeden manuple edebilirsiniz
iMeditView’ın içerdiği yıkıcı olmayan ayarlama araçları yelpazesi, isteklerinizin sadece bir tık uzakta olduğunu garanti eder. Çünkü  biz DICOM sunum ifadelerini kullanıyoruz. Ağır işlemlerden sonra bile imajlarınız daima orjinal datalarını tutacaktır.

Sadece bıraktığınız gibi
Vaka işaretleme ile vakalar arasında geçiş ve tekrar inceleme çok kolaydır. Size kritik durumlarda vakalar  arası geçişte  zaman kazandırır. İşaretlenmiş vaka  en son nasıl bırakmış iseniz öyle saklanacaktır.

Dinamik Olun
Dinamik yakınlaştırma aracı, genel olarak kullanılan  pan, yakınlaştırma, cine, pencere ve seviye araçlarına bir düğme dokunuşunda ulaşmanızı sağlar. Araç çubuğunda daha fazla tıklama olmadan, herşey farenin üzerinde.

Açıklayıcı Notlar
Açıklayıcı notlar eklemek doğal olarak iMeditView ile gelir. Notlar yapmak ve ilgili bölgeleri işaretlemek bir tıklamadan fazlası değil.  Ve bizim görüntü işlemcimiz ile görüntü üzerinde yaptığınız herhangi bir değişiklik orjinal görüntü datasını değiştirmez.

 Hastaya göz atmak
Hasta bilgilerinin özel bir kısmını bulmakta hiç sorun yaşasınız  mı? Yalnız değilsiniz. Zamanı tek bakışta hasta bulucusunu yaratmak için kullandık. Bu bulucu, yanlış bilgi yerleştirilmesine bağlı zaman kaybını azaltarak, derli toplu bir şekilde herkese hasta dökümanlarını ve nüfus bilgilerini yaratma, görüntüleme ve değiştirebilme imkanı verir.

  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.