ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
iMedit Refere Doktor Portali
Portal size muayene çeşidine  ve muayene sonuçlarına heryerden ve herzaman ulaşmanızı sağlar. En yeni Web 2.0 teknolojisini kullanarak; bu üstün uygulama, iMedit tan umduğunuz kullanım kolaylığını sağlarken  etkileşimin görülmemiş seviyeleri sağlar. Ofisinizden uzak olsanız bile bilgileriniz dadima bir tık uzaklıktadır.

ANA özellikler

Geliştirilmiş Doktor Portali
iMedit Doktor Başvuru Portalı imajların ve muayene sonuçlarının basitçe görüntülenmesi için güncellenmiştir. Umduğunuz etkileşim ve kullanım kolaylığını sağlar. Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olun imajlarınıza ve raporlarınızada bakma imkanı sağlar ve tüm PACS fonksiyonlarınızı sizlere sunar.

Benimsenmesi basit, kullanması kolay ve yükleme yok
İlgili doktorlarınız meşgullerdir ve değerli zamanlarını yeni bir sistem öğrenmek için harcamak istemezler. iMedit, giriş yaptıklarından itibaren herşeyin çalışır halde olduğundan emindir. Her özelliğe bir tıkla kolaylıkla tek bir ekrandan erişilebilir. Bu menüsüz, karmaşık olmayan dizayn nerdeyse sıfır eğitim ile doktorların uygulama ile rahat hissetmelerini sağlar. Ve daha iyi yapmak için, bunların hepsi Java istemcisi ya da başka bir uygulama yüklemeden başarılır ve herhangi bir görüntüleyicide çalışır.

Windows, Macintosh ve Linux ile çalışır
Platform bağımsız web teknolojilerini kullanarak iMedit refere eden hekimlere teknik açıdan bağımsızlık sunmakla bilikte onların informasyon eksikliğiden
dolayı zor durumlarda kalmamasınıda sağlıyor. Teknolojik uyumsuzluğa bağlı hiç bir kayıp olmuyor.

Her seferinde Mükemmel Raporlar
Raporlar ve imajlar görüntülenmek istendiğinde, Doktor Başvurma Portal ı Web 2.0 teknolojisinin zenginliğini kullanır. Bütün sonuçlar, kesinlikle oldukça popüler PDF formatı ile sunulur.

Streaming ile Online İmaj görünlüteleme
Kritik özellik, Doktor Başvuru Portalına vakaları online görüntüleme imkanı tanıyan flash tabanlı görüntüleyicidir. Genellikle kullanılan bütün imajla işlenme araçlarına sahiptir ve sadece ihtiyacınız olan imaj datasını gönderen streaming motoru ile desteklenir. İhtiyacınız olduğu zaman, bantgenişliğini koruyarak vaka yükleme zamanlarını azaltır.

Hasta öncelikleri ve daha fazlası
Doktor Başvuru Portalı, hastanın tüm rapor geçmişi ve  önceki ilgili muayeneleri aynı arayüzden girişine sahiptir. Bu, rapor karşılaştırma için uygulamalar arasında geçiş yapmayı ortadan kaldırır ve doktor tatminini ve başvuru hacmini arttırır.

 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.