ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Dijital Transkripsiyon Sistemi

Transkripsiyon paketimiz Microsoft Ofis teknoloji ise entegre olarak sizlere ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve pratik bir arayüz sunmaktadır. Bütün makrolar ve şablonlar kolay ulaşılabilir ve Word deki aynı yol ile çalışırlar. En iyi kısım ise dikteler herhangi bir çeşit network bağlantısı üzerinden kolayca erişilebilir. Merkezi olmayarak, bağımsız sistem bağlantılarını sizlere sunduğumuz gibi transkripsiyon yapabilme ihtiyaçlarınızda dışarıdan temin edebilirsiniz ve bu şekilde rapor döndürme süreleriniz inanamıyacağınız kadar hızlanır ve kuruma olan maliyeti düşürür.

ANA özellikler

Tamamıyla web tabanlı
Bizim eşsiz web tabanlı diktasyon paketimiz standart web sayfası ve PC kullanarak dünyanınheryerinden ulaşılabilirdir. iMedit’ un tescilli malı olan bandgenişliği yükleme dağıtım teknolojisinden yararlanılmakla, diktasyon heryerden makul bir network bağlantısı üzerinden yapılabilir.

Birçok çalışma, tek rapor
iMedit’ın eşsiz transkripsiyon paketi  tesislerin ilgili tüm vakalar için tek bir rapor yazmasını sağlayarak iş akışının verimliliğini arttırır. Diktasyon yazıldıktan sonra, rapor otomatik olarak ilgili vaka ile birleşir ve ilgili doktora dağıtımı yapılır.

Gelişmiş tekrarlama fonksiyonelliği
iMedit trankripsiyon bütün gelişmiş tekrarlama fonksiyonelliğini destekler. Geri dinleme hızı, hızlandırma, ve istenen yerden başlatma ve dinleme kullanıcı tarafından istendiği gibi ayarlanabilir.

Şablonlar ve makrolar
Birçok satıcı kendi transkripsiyonlarının ihtiyaçları için tescilli çözümler geliştirir. Bu paketlerin saygın office suitlerinin yetenekleri yanında yeri yoktur ve daha fazlasını dileyen kullanıcıları yolda bırakırlar. Microsoft Word de bulunan şablon ve macro yeteneklerinden yararlanarak, rapor şablonları yaratmak hızlı ve basittir, güçlü kalır ve eğitim gerektirmez.

Bütünleşmenin ötesinde
Diktasyon araçları iMedit radyoloji iş akışının çekirdeğine inşa edilmiştir. Bu anahtar fark, diktasyon istek  siparişinin vakaların durumu gelişirken  otomatik olarak meydana gelmesini sağlar. İmajlar, dictasyonlar ve raporlar daima birlikte kalır.

Çevrebirim entegrasyonu
iMedit, bütünüyle  en popüler transkripsiyon çevrebirimleri ile entegredir.

Destekledikleri:
Philips ve Grundig Transkripsiyon Kiti

İlgili Ayak Pedalları
 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.