ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
İş akışı teknolojisi daha fazlası için size yardım eder - English
iMedit’ın İşakışı Teknolojisi sıklıkla tekrarlanan günlük operasyonlara verimliliğin yeni bir seviyesini getirir. Motorun çalışma doğasından beklenen, nerdeyse verimsiz işlerin dijital olarak basitleştirilmesidir. Size dijital altyapının avantajını dünyanızı altüst
etmeden verir.

ANA özellikler

Tamamıyla web tabanlı
Bizim eşsiz web tabanlı diktasyon paketimiz standart web sayfası ve PC kullanarak dünyanınheryerinden ulaşılabilirdir. iMedit’ un tescilli malı olan bandgenişliği yükleme dağıtım teknolojisinden yararlanılmakla, diktasyon heryerden makul bir network bağlantısı üzerinden yapılabilir.

Sevdiğiniz yolla çalışın
Dijital bir çözüme alışmada zamanın çoğu tesisisinizin ve personelinizin operasyon için el değiştirmesiyle sürüp geçer. Bu en sonunda bıkkınlık veya her ne kdar dijital sisteme geçmek istesenizde projeyi bırakma ile sonuçlanabillir. iMedit PACS bu etmeni ortadan kaldırmak için dizayn edilmiştir. Bu size iş akışını birleşim ve eşleme izni verir böylece tesisiniz çalıştığı gibi devam eder, ama daha verimli olarak.

İş akışı otomasyonu
iMedit, iş akışını otomasyon yapmak için size ileri iş mantığının avantajını almanızı sağlar. Kişisel işakışı yaratmak basittir. Durumları tanımlama yoluyla, rolleri ve geçişleri tahsis etmek ile otomasyon yapılabilir. Tesisinizin sıkıcı ve tekrarlayıcı  işleri terketmesi  için mükemmel bir  yoldur –öncelikleri almak, formaları dağıtmak ya da vakaları yönlendirmek- ve personeliniz daha önemli işlere ,hasta bakımı gibi, dikkatlerini verirler.

Gelişmiş radyoloji odaklı iş akışı destekler
iMedit PACS radyoloji odaklı dijital vakalarla çalışmayı filmden daha kolay yapan iş akışı motoruna yer verir. Bir vakayı okumadan önce birçeok uygulamaya ulaşmanıza gerek yoktur. iMedit otomatik olarak  istediğiniz görüntüleme protokolü  ile başlar ve ihtiyaç duyduğunuz araçların hepsi çalışma masanızın üstündedir. Bütün imajlar kesilmiş, keskinleştirilmiş, window-level yapılmıştır, okumanız için hazırdır. iMedit ile uygulamalar arası geçişe bağlı verimsizlikten kurtulursunuz, çünkü raporlar ve diktasyonlar dahil ihtiyacınız olan herşey parmak uçlarınızın ucundadır.

Gerçek zamanlı vaka alarmları Yeni!
Gerçek zamanlı alarmlar acil kullanıcı ilgisi gerektiren önemli vakalara erişmek için  çabuk ve kolay bir yol sağlar. Kişiselleştirilebilir kural tabanlı motor tarafından güçlendirilen, tesisler kullanıcı, durum ve rol tabanlı alarmlar belirleyebilir. Alarmlar herzaman açıkça görülebilir ve ses çıkarması için ayarlanabilir.

Yönetim Raporları Yeni!
Radyoloji tabanlı bir işi yürütmenin birçok zorlukları olabilir. Gerçek zamanlı performans değerlerine ulaşmak ve bilgili kararlar vermek bunlardan biri olmamalıdır. iMedit PACS ile gelen Yönetim raporlama modülünün ekstra ücretlendirilmemesinin nedenlerinden biri de budur.

 iMedit Yönetim Raporlaması ile ne elde edersiniz

-          &100 web tabanlı ulaşım

-          İstendiğinde dataya erişimi

-          İş akışı verimlilik raporlaması

-          Personel verimlilik raporlaması

-          Turnaround zamanları ve durum izlemesi

-          Gelişmiş analitik için Microsoft Excel e data aktarımı

-          PDF e aktarma

 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.