ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Rapor Dağıtımı - English
iMedit iMedit raporları ilgili doktorlara, danışman doktorlara ve fakultelere dağıtmanın üç farklı yolunu destekler. Hepsinin kendine göre avantajları vardır ama işinizi yapmanın ve hasta özenini arttırma yolunda aynı amacı paylaşırlar.

ANA özellikler

Sıkıntısız faks  gönderme
Fax çekme herhangi bir görüntüleme girişiminin  önemli bir kısmıdır. Bu yüzden bunu iş akış motorumuzun önemli bir parçası yaptık, sonradan düşünmeden. Bu düşünce ile rapor dağıtımını durum tabanlı faks dağıtım listesi hazırlamak kadar kolay yaptık. Bir kere yapıldığında, fakslar otomatik olarak yollanır ve önceki ve son raporları barındırabilir.

Harcamasız faks gönderme
Bizim IP tabanlı faks  gönderme motorumuz fakslanmış raporları web üzerinden dağıtmanıza izn vermek için dizayn edilmiştir. Bu faks makinelerini, faks sunucularını ve bunlarla birlikte olan gereçleri, adanmış hatları ve uzun mesafe ücretlendirmesini ortadan kaldırır. Meşgul sinyali ve beklemek yok.

CD lere ve DVD lere kaydedin

Tamamlanmış muayeneler, PowerView klinik görüntüleme yazılımı ile hastalara ve ilgililere dağıtılmak için CD ve DVD lere yazılabilir.

Web tabanlı rapor görüntüleme
Raporlar ve imajlar görüntülenmek istendiğinde, Doktor Başvurma Portal ı Web 2.0 teknolojisinin zenginliğini kullanır. Bütün sonuç ayrıntıları kesinlikle hastaların ve doktorların kolaylıkla anlayabilecekleri tarzda resmedilir.

Refere eden hekimler için diagnostik iş istasyonu
Bazı refere eden uzman hekimler, ortopedisler gibi, detaylı çalışma ve tanı koyma için anahtar imajların yanı sıra detaylı bir şekilde imajları görebilmek isterler. Sisteminizi karışık prosedürleri planlamak için kullanmak isteyebilirler. Bizim sınırsız kullanıcılı lisans ve güvenli web platformumuz ile başvuranlara erişim izni verebilirsiniz. to our full fledged diagnostic workstation software to view as much of little of the study as they need. bu size sağladığınız servis üstünde tam kontrol kurmanıza izin verir.

Otomatik IP Faks Gönderme  Yeni!
Otomatik fax gönderme IP tabanlı faks gönderme  çözümü ile önceki ve son raporların ilgili doktora hızlı bir şekilde dağıtımına olanak sağlar. IP Otomatik Fakslanmış raporlar dijital raporlar gibi görünür ve geleneksel faks gönderme çözümlerindeki  sıkıntıyı ve masrafı ortadan kaldırırlar.

E-Posta ile Otomatik Rapor Dağıtımı Yeni!
E-Mail ile rapor dağıtımı elverişlidir ama rapor  kullanıcının tercihlerine uyduğu takdirde.  iMedit ‘un otomatik         e-posta dağıtımı  esnek e-posta şablonlama sistemi birçok özelliğe yer açabilir, busistem ekli raporların ve bağlantıların gönderilmesini olanak tanır.

 E-Posta Özellikleri

  • Otomatik e-posta tabanlı raporlama durumu

  • PDF raporları ekleme

  • Kişisel e-posta şablonları

  • Önceki ve son raporları e-posta atma

  • Raporların web bağlantılarını ve görüntüleyici bağlantılarını e-posta atma

 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.