ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Döküman Yönetimi
iMedit’ ın döküman yönetimi  ofis etrafında karışmış kağıt yığınlarını ortadan kaldırarak size zaman ve para kazandırır. Bütün dökümanlarınıza daima herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde bir tuş  ile tam ulaşımınız olacaktır. Doküman kaybı ya da masraflı dosyalama ve erişim hakkında endişelenmeye gerek yok. iMedit ‘ un dokuman tarama özelliği önemli bilgilere çabuk ve kolay erişmeyi sağlar.

ANA özellikler

Geliştirilmiş Doktor Portali
iMedit Doktor Başvuru Portalı imajların ve muayene sonuçlarının basitçe görüntülenmesi için güncellenmiştir. Umduğunuz etkileşim ve kullanım kolaylığını sağlar.

Organize kalın
Hasta ve vaka seviyesini organize etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kullanıcılara, dokuman deposuna erişim izni vererek onlara tüm sistem boyunca dokumanların güncel kalmalarını garanti edersiniz.

Tarama
Bir hastanın dokumanını ve formlarını taramak bir vaka açmak,tarayıcıyı yüklemek ve düğmeye basmak kadar kolaydır. Bizim yazılımımız genel uygulamaların kullandığı tarayıcı arayüzünü kullanır böylece personeliniz ilk günden rahat hisseder.

Daima uygun
Dokümanları elektronik formatta saklamanın avantajı talep halinde bütün yetkili personelin onlara ulşabilmesidir. Erişim anlıktır, nerede olduğunuzun ya da dokumanın ne kadar eski olduğu önemli yoktur.

Depolamak için standart yol
Depodaki DICOM  olarak saklanan dökümanlar  PDF formatına uygundur. Bu da onların dünya genelinde sanal olarak herhangi bir sistemde açılabileceğini garantiye alır. Bu aynı zamanda harici DICOM uyumlu EMR/PMS leri saklama ya da anlamada sorun yaşanmayacağı anlamına gelir

Katmansız entegrasyon
iMedit ‘ın dokuman tarama özelliği PACS sisteminin  çekirdeğine inşa edilmiştir.  Bu sıkı birleşme hasta dökümanlarının daima hasta ve vaka bilgilerinin gittiği yerde olacağını garanti eder. Ayrılma yok, kayıp doküman yok ve daha az güçlük.

Tam uyumluluk
iMedit doküman tarama teknolojisi endüstri standartlarına dayanır. Sisteminiz herzaman en son ve önemli çevrebirimler ile uyumlu olacaktır.

Dökümanlar PACS in içine taramanın yararları

  1. Dökümanlarınızın kaybolmayacağını garanti eder.

  2. Dosyalamayı, geri getirmeyi ve tutmayı ortadan kaldırır, masrafsız depolama.

  3. İhtiyaç duyduğunuz dökümanları çabuk ve hızlı bulabilmenizi garanti eder.

  4. Son teknolojinin avantajlarından yararlanırken paranız cebinizde kalır.

  5. Bütün dokümanlarınızın ihtiyaçlarını masrafınızın küçük bir parçasında giderir.

 

 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.