ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
iMedit Görüntüleme Protokolleri
iMedit Görüntüleme Protokolü,  diğer deneyimlerden farklı  geleneksel film asma metodunun ötesine gidiyor. Üzerinde çalıştığınız donanım ve okuduğunuz vakanın türünün özellikleri otomatik olarak eşleştirilir. Üretkenliğiniz derhal yükselecektir.

YENİ özellikler

Protocol Görüntüleme Sihirbazı
Sihirbaz, kullanıcıya  tek tık ile özel görüntüleme ortamları yaratmasını sağlayan kullanımı kolay ve güçlü bir araçtır. Güncel olarak görüntülediğiniz  vakalardan öğrenir  ve gelecekteki değişik nitelikli örneklerle birleştirir. Görüntüleme Protokolu Sihirbazı  teknik uzmanlığı farketmeksizin,herkes için ulaşılabilirdir.

Sürükle ve Bırak Görünümleri
Imajları nasıl ve nerede istiyorsanız sıkıntısız bir şekilde görüntüleyin. Sürükle ve bırak fonksiyonu son kullanıcı eğitimini minimize eder,  görünümünüzü ve imajlarınızı bir dosya kopyalamak kadar basitleştirir.

 Otomatik Monitör Tanıma
iMedit ‘ın Otomatik Monitör Bulma özelliği üzerinde çalıştığınız görüntü donanımını bulur ve sizin görüntüleme protocolünüz ile eşleştirir.  Bu birden çok iş istasyonunu kullanmayı sağlar ve istenmeyen kullanıcı rahatsızlıklarını engeller.

Paylaşılan Protokoller
Paylaşılan Protokoller, kullanıcılara en çok beğendikleri ve sevdikleri protokolleri kurumları içindeki meslektaşları ile paylaşmalarını izin verir.

 ÖZELLİKLER

Otomatik Görüntüleme Protokolleri
Görüntüleme Protokolleri otomatik olarak kullanıcıya özgü kriterlere dayanmaktadır.  Vaka sunumunu her yönden kontrol ederler. Protokollerimiz her yönüyle vakaları her şekilde presentasyon için en uygun şekilde gösterime sunar.Bir kez tanımlandımı son kullanıcı imajları tekrar  nasıl görüntüleceği konusunda endişelenmek zorunda kalmaz. Bu yetkilendirme kullanıcı bazında olur ve bilgi işlem departmanınızdan bağımsız tüm ayarları kendiniz yapabilirsiniz.

Yazdırma
iMedit’ ın güçlü Görüntüleme Protocolleri sadece imajlarınızın ekranda nasıl görüneceğini tanımlamaz, yazdırılacakları yolu da tanımlar. Bu fonksiyonu kullanarak, sıradaki baskının ekranınızda gördüğünüz gibi gelirken rahat ve kendinizden emin olabilirsiniz.

Birleşmiş Seriler Protokolleri
Birleşmiş Seriler Görüntüleme Protokollerini kullanmak, serilerin yada  imajların  kombinasyonunu hayal edebildiğiniz her yol ile görüntülemeye izin verir.

 

Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.