ana menü
Ana Sayfa
Ürünlerimiz
Çözümlerimiz
Profesyonel Servislerimiz
Teknik Destek
Müşterilerimiz
Hakkımızda
 
 
Dijital Diktasyon Yönetimi

iMedit’ un yeni dizayn ettiği Diktasyon paketi web tabanlı araçların yararlarını keşfetmeniz için kolaylık gösterir. Bizim yeni araçlarımız her çeşit network bağlantısı üzerinden diktasyonlara hızlı erişim sağlar, raporlama zamanını ve maliyeti azaltarak, tesislere transkripsiyon ihtiyaçlarını dağıtım ve dışkaynak  olanaklarını sağlar.

ANA özellikler

Birçok vaka için tek diktasyon
iMedit’ın eşsiz diktasyon paketi  tesislerin ilgili tüm vakalar için tek bir rapor yazmasını sağlayarak iş akışının verimliliğini arttırır. Diktasyon  transkripsiyonu yapıldıktan sonra, rapor otomatik olarak vaka ile birleşir ve ilgili kişilere dağıtılır.

Bütünüyle web tabanlı
Bizim eşsiz web tabanlı diktasyon paketimiz standart web sayfası ve PC kullanarak dünyanın heryerinden ulaşılabilirdir. iMedit’ un tescilli malı olan bandgenişliği yükleme dağıtım teknolojisinden yararlanılmakla, diktasyon heryerden makul bir network bağlantısı üzerinden yapılabilir.

Ses notları ile yapın
Yeni tanıtılan ses notları kullanıcılara bir muayene ile ilgili önemli bilgiyi yaratma ve  ses notları ile donatma imkanı verir. Bu notlar, rapor diktasyon kaydından farklıdır ve aynı dosya üzerinde çalışan ekip arasındaki iletişimi çok geliştirir.

Ses tanıma
Ses tanıma yeteneği Nuance Dragon Medical tarafında sağlanır ve sıkıca diktasyon paketimizin içine entegre edilmiştir.

Bütünleşmenin ötesinde
Diktasyon araçları iMedit radyoloji iş akışının çekirdeğine inşa edilmiştir. Bu anahtar fark, diktasyon istek  siparişinin vakaların durumu gelişirken  otomatik olarak meydana gelmesini sağlar. İmajlar, dictasyonlar ve raporlar daima birlikte kalır.

İyi Alternatif
Diktasyon ve transkripsiyon paketi için niçin bir kol ve bir ayak ödeyesiniz? iMedit diktasyon ve transkripsiyon,  piyasadaki popüler paketlerin özelliklerini fiyat etiketsiz ve entegrasyon sıkıntısı olmadan sağlar.

Çevrebirim entegrasyonu
iMedit Diktasyonu, bütünüyle  en popüler diktasyon çevrebirimleri ile entegredir.

Desteklediklerimiz:
Philips SpeechMike
Nuance iMeditMic

 
  •  
Kurumunuz için ilgili teklifi almak bundan daha kolay olamaz...
Sadece ilgili isteklerinizi bildirinve satış gurubumuz 24 saat içinde  ilgili teklifi size gönderecektir.